Haber

Beyoğlu’ndaki kafede baltalı saldırgan paniği

BEYOĞLU Cihangir’de baltalı saldırgan korku yaydı. Kafede oturan şahsın yanına gelerek tartışmaya giren saldırgan, elindeki baltayı salladı. Kafedeki müşteriler panik içinde kaçarken, o anlar kameraya yansıdı.

Olay dün saat 17:00 sıralarında meydana geldi. Cihangir’de kafede oturan kişi ile yanına gelen kişi arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında daha sonra gelen kişi, çıkardığı baltayı sağa sola sallamaya başladı. Arbede sırasında diğer müşteriler kaçarken, bazı kişiler araya girerek saldırganı baltayla hırpalamaya çalıştı. Tehditlerde bulunan saldırgan daha sonra olay yerinden ayrılırken olayda yaralanan olmadı.

Kavganın çıktığı kafenin bitişiğindeki kafede çalışan Halil Erim, “Daha önce flörtleri vardı ve burada tanışmışlar bir anda birbirlerine girdiler. Kavga çıkınca hem ben hem de müşteriler koşarak kaçtık.” Baltanın vurulduğu masada 5 müşteri oturuyordu adamların tam ortasından vurdu müşterilerin kucağında olabilirlerdi.Kavga edenler sonra bağırarak ayrıldık Polise olayı bildirdik” dedi.

İhbar üzerine harekete geçen polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu