Teknoloji

Yu-Gi-Oh Koleksiyon Kartı Oyunu’nun Yeni Takviye Seti Amazing Defenders, Üç Yeni Temayla Geliyor

 
Konami Digital Entertainment BV (KONAMI) bugün ilk Yu-Gi-Oh! COLLECTION CARD GAME (TCG) güçlendirici seti Amazing Defenders’ın artık Avrupa ve Okyanusya’da mevcut olduğunu duyurdu.
 
Üç benzersiz yeni tema içeren bu 60 kartlık set, size Düellolara hükmedebilecek kudretli canavarlar yaratmanın yeni yollarını sunuyor. Her temanın tadını çıkarabileceğiniz benzersiz bir oyun tarzı vardır; bu yüzden üçünü de deneyin ve en sevdiğiniz temayı keşfedin! İşte Amazing Defenders’ta sizi bekleyen sürprizlerden bazıları:
 
– İlk kez göreceğiniz tam donanımlı bir kurtarma aracı. Hayatta kalmak ve rastgele bir tehdidin üstesinden gelmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
– Tam potansiyeline ulaşmak için biraz dikkat gerektiren bir Xyz Canavarı. Ona iyi baktığınız sürece, birlikte başaramayacağınız hiçbir şey yoktur.
– Yalnızca mistik dansta ustalaşıldığında ortaya çıkan bir Ayin Canavarı. Mesela ne gibi güçleri var?
 
Amazing Defenders, bu üç stratejiyi oluşturan kartlara ek olarak, Destenizi oluşturmanıza yardımcı olacak bazı eski kartlar içerir. Ayrıca setteki 15 kart da Collector’s Rare olarak satışa sunulacak.
 
 
 
Amazing Defenders güçlendirici seti, toplam 60 kart olmak üzere 10 Ultra Rare Kart, 15 Ultimate Rare Kart ve 35 Nadir Kart içerir. Her takviye paketi 7 kart, 1 Foil kart ve 6 Nadir Karttan oluşur.
 
Daha fazla bilgi için: https://img.yugioh-card.com/uk/products/detail.php?id=sr13
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu