Haber

UEDAŞ’tan Renklendirilen 66. Trafo Emniyet Kemeri İçin Uyardı

UEDAŞ’ın 2017 yılında hayata geçirdiği “Transformers Konuşuyor” projesinde 66. trafo sosyal açıklamalarla renklendi. Bursa İl Emniyet Müdürlüğü iş birliğiyle Trafik ve İlkyardım Haftası’nda vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla renklendirilen trafo, “Emniyet Kemeri Hayat Birleştirir!” uyarıdır.

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti veren UEDAŞ, toplumsal bilinçlendirme çalışmaları ile dikkat çekiyor. Hizmet bölgesi genelinde Türkiye’nin toplumsal sorunlarının en işlek caddelerinde görünürlüğünü artırmak amacıyla 2013 yılından bu yana yürüttüğü Transformers Are Talking projesinde 66. trafo, emniyet kemeri farkındalığı için boyandı.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Kontrol Şube Müdürlüğü ve motor ekiplerinin katıldığı projenin detaylarını anlatan UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı, “Bu proje ile asıl amacımız toplumsal bir bilinç kazandırmak. Trafik ve İlk Yardım Haftası’nda trafik kurallarının ve emniyet kemerinin önemini sosyal söylemlerle anlatmak istedik. Asayiş Şube Müdürlüğü önünde bulunan trafomuzun hemen yakınında polis ekipleri bilinçlendirmeyi destekleyici bir formda trafik uygulamalarını sürdürüyor. Daha önce İl Emniyet Müdürlüğü ile emniyet kemeri, kadına yönelik güçlü mücadele, KADES gibi birçok projeye ortak imza atmıştık. Projemize destek veren İl Emniyet Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” dedi. dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

arapgir-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu