Yaşam

Three Sisters Final Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Three Sisters 37. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

imzasını taşıyan Üç Kız Kardeşler dizisi 36. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi dün akşam Kanal D’de seyirciyle buluştu. Türkan da Rüçhan’a savaş açtı! Somer’le arası kötü olan Türkan yeniden tatmin olacak mı? Bakalım Üç Kız Kardeş dizisi 37. bölümde neler yaşanacak… İşte Üç Kız Kardeş 37. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Sevilen dizi Üç Kız Kardeş’in yönetmen koltuğunda Eda Teksöz oturuyor. Dizinin senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz kaleme alıyor.

İşte Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Üç Kızkardeşler 36. bölüm fragmanı sizlerle. ?

Rüçhan, Türkan’a savaş açıyor! Türkan’la oynadığı oyunla galip geldiğini düşünen Rüçhan, karşısında Türkan’ı bulur.

Mine’nin yanında yer alan ve Somer’i oyununa alet eden Rüçhan ile Türkan arasında bir savaş başlar.

Türkan sinir krizi geçirir ve sofrayı darmadağın eder. Ardından Rüçhan’a karşı dik durmaya karar verir. Öncelik ise bu durumu hırsa dönüştürür.

Türkan sonunda Sevilay ile olan ortaklığını bitirmeye karar verir. Bu ortaklığın Somer ile olan ilişkisine daha fazla zarar vermesini engellemek istiyor. Somer ise Mustafa’nın annesinin kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır.

Somer, Sevilay’ın evine gider. Mustafa oradayken eve giden Somer, Mustafa’nın annesinin Sevilay olduğunu öğrenecek mi?

Fatih’in kızı sonunda Almanya’dan gelir. Genç kız, amansız hastalığına rağmen herkesin hayatına neşe katıyor. Tüm Kalender Ailesi bir araya gelir.

Fatih’in kızı evde ve bütün aile bir aradayken Nesrin hem mutludur hem de Dönen’in gerçekleri öğrenmesinden korkar. Feride, Nesrin’e söz verir. Ama yine de Nesrin rahat değildir…

Rüçhan, Türkan’la mücadele ederken kendisine yaklaşan tehlikenin farkında değildir. Kim önceliğin bedelini ödemeye kararlı ve onu kim tehdit ediyor?

Bu sırada Somer, annesi Rüçhan’ın eli ile Sevilay’ın Mustafa’nın annesi olduğunu öğrenir. Somer’in Türkan’ı annesine benzetmesi Türkan’ı da mahvediyor… Peki ya şimdi ne olacak?

Peki Üç Kız Kardeş 37. bölümde neler olacak? Somer, Türkan’ı affedecek mi? Three Sisters son bölüm fragmanı burada. ?

Üç Kız Kardeş 37. Bölüm Fragmanı | Türkan hamile mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu